PUA Forum
https://pick-up-artist-forum.com/

Looking to hire a PUA master for private training - Holland
https://pick-up-artist-forum.com/viewtopic.php?f=31&t=79373
Page 1 of 1

Author:  Lightzing [ Sat Nov 20, 2010 4:32 pm ]
Post subject:  Looking to hire a PUA master for private training - Holland

The following is intended for Dutch language speaking PUA professionals, as it is my primary language. If I cannot find what I am looking for in this way, I will re-post for a UK audience.

°°°

Hallo and goede dag,

Laat ik eerst beginnen met de basis, ik ben een aantrekkelijke (hoewel jammer genoeg wel een paar pondjes te veel), lange jongeman van 20 jaar. Ik heb een goed karakter en mensen mogen me altijd wel, maar ben veel te verlegen. Ik wil graag wat de MM je eigenlijk beloofd, een beter social leven, 'alpha male' spelen en de meisjes krijgen naar welke je wil.

Ik heb de financiën om iemand in te huren, en wil dit dan ook graag doen (voor een redelijk aanbod). Ik wil graag les krijgen in de weekenden.

Welke stad laat ik een beetje aan de mentor, maar ik woon in Brabant en dat heeft dan ook wel een lichte voorkeur. Maar de kwaliteit komt eerst, en reis liever verder voor goede lessen dan iets slechts om de hoek.

Ik zoek verder ook echt geen gemiddeld persoon, maar iemand die echt weet waar hij het over heeft. Dus eigenlijk iemand die vaker les geeft.

P.s. Tips/referenties voor waar ik dit kan vinden zijn ook welkom.

Author:  Trotyl [ Sat Dec 04, 2010 12:33 am ]
Post subject: 

Voor zover ik weet zijn er geen echt bekende of goede PUA's actief in nederland. Het PUA verhaal is hier niet echt bekend en dat is eigenlijk maar goed ook. Je zult vaak horen dat mystery method verouderd is, omdat alles zo commercieel is geworden. Ik kan echter uit ervaring verklappen dat dat niet het geval is voor nederlanders. Ik ken redelijk wat leuke 'trucjes' die nederlandse meiden totaal niet kennen en die simpelweg uit MM komen.

Informatie kan je hier genoeg vinden en zelfstudie is geen slechte optie, dat was voor mij de enige optie. Als je echt die extra duw in de rug nodig hebt kan je altijd nog een nederlandse datingcoach inhuren via hun eigen sites, maar ga er niet van uit dat je dingen zoals Gambler's natural game, MM of 60 years of challenge's theorie zult krijgen. De meeste hebben het standaard 'wees zelfverzekerd' verhaaltje en duwen je richtig wat meiden.

Author:  Truncheon [ Sat Dec 04, 2010 12:09 pm ]
Post subject: 

De goede PUA's in nederland zijn op maximaal twee handen te tellen. Het aantal goede coaches is minder dan één hand vol vingers ;-).

Het feit dat zodra iemand goed wordt in PUA deze besluit te emigreren naar de UK is natuurlijk niet redenloos ;-). Ik noem de tiger tiger en andere redenen waarom je daar zou willen zijn!

-- WS

Author:  Truncheon [ Sun Dec 05, 2010 8:09 pm ]
Post subject: 

PS: Heb je ook een privé bericht gedropped.

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/